فراخوان جایزه کاربرد فناوری ارتباطات و اطلاعات در آموزش یونسکو برای سال 2019

این جایزه هرسال توسط یونسکو با همکاری دولت بحرین اجرا می‌شود و هدف از آن تقدیر از فعالیت‌های شاخص و برجسته‌ای است که توسط افراد، نهادها، سازمان‌های دولتی و غیردولتی در زمینه استفاده خلاقانه از فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی برای گسترش یادگیری، و توانمندسازی بزرگسالان از طریق آموزش الکترونیکی، انجام می‌شود.

از آنجا که اولویت اول یونسکو آموزش است، هر آنچه در این حوزه که به ارتقاء دانش عمومی و بهبود کیفیت زندگی افراد کمک کند مورد توجه این سازمان قرار میگیرد. همچنین، با عنایت به پیشرفت تکنولوژی و وسعت یافتن دشواری ها در سطح جوامع، نیاز مبرمی به هر چه آسان تر شدن و در دسترس تر بودن انواع آموزش ها احساس شده و می شود، که به مدد تکنولوژی های روزآمد امکان آموزش های فراگیر برای همه و در همه جا فراهم شده است؛ و بسیار مورد توجه یونسکو است. انواع آموزش های الکترونیکی در اقصی نقاط دنیا برای سازمان یونسکو بسیار اهمیت دارند.

موضوع این دوره جایزه ” نوآوری در آموزش، یاددهی و یادگیری با به کارگیری هوش مصنوعی” است.

مهلت ثبت نام تا 31 اکتبر 2019 تعیین شده است. پس از بررسی های تخصصی هیأت بین المللی داوران، دو پروژه به عنوان برنده اعلام خواهند شد و به هر کدام از آنها 25 هزار دلار جایزه به اضافه یک مدال و یک دیپلم تعلق خواهد گرفت.

اطلاعات بیشتر درباره جایزه بین‌المللی شاه حامدبن عیسی‌الخلیفه در زمینه استفاده از فناوری‌های جدید اطلاعاتی و ارتباطی در آموزش (UNESCO King Hamad Bin Isa Al Khalifa Prize for the Use of ICTs in Education).

ثبت نام در جایزه کاربرد فناوری ارتباطات و اطلاعات در آموزش یونسکو برای سال 2019